Odkryj najlepsze atrakcje w pobliżu RResort w Rewalu!

Rewal to malownicze miasteczko nad Bałtykiem, które oferuje wiele atrakcji i rozrywek dla turystów. Można tu podziwiać piękne plaże, urokliwe krajobrazy oraz zabytki architektury. W Muzeum Motyli zobaczysz zbiór egzotycznych motyli, a w Parku Dinozaurów - repliki prehistorycznych zwierząt. Nie zapomnij skosztować kulinarnej oferty Rewala, gdzie serwowane są świeże ryby i inne specjały z morza. Wizyta w tym miejscu na pewno zapadnie w pamięć na długo. O to niektóre z nich, a pozostałe opisujemy na naszym blogu.
14
sty
22'
13
sty
22'
Sprawdź 
Dostępność
Rewal
Park Wieloryba

Park Wieloryba w Rewalu to atrakcja dla dzieci, gdzie oprócz na najmłodszych czekają groźne rekiny, olbrzymie wieloryby czy złowrogie kałamarnice. Wszystkie figury zostały zrobione w skali 1 do 1 dzięki czemu wyprawa ma również charakter edukacyjny.

Park jest podzielony na cztery sekcje tematyczne: Bałtyk, Giganci z Oceanów, Potwory z Głębin oraz Piraci i Papugi.

Rewal
Bajkowa Chata

Bajkowa Chata to kolejna atrakcja dla najmłodszych gdzie świat rzeczywisty spotka się ze światem baśni i iluzji. To tutaj dzieci mają możliwość spotkania Jasia i Małgosię, spojrzeć w oczy groźnej Królowej Śniegu czy wstąpić do komnaty Śpiącej Królewny.

Rewal
Przystań Rybacka

W Rewalu znajduje się przystań rybacka, na której zawsze znajduje się kilkanaście kutrów należących do lokalnych rybaków. Łodzie ustawione są na brzegu dzięki czemu będą wspaniałym tłem do sesji fotograficznej. Okazjonalnie organizowane są połowy turystyczne, gdzie uczestnicy mogą zapoznać się z pracą rybaka.

Rewal
Aleja Róż i Zakochanych

Jedno z najbardziej charakterystycznych miejsc w Rewalu, na które składają się dwie alejki położone na nadmorskim klifie. Spacerujący mogą zobaczyć aż 148 odmian róż oraz wiele tablic z miłosnymi wyznaniami spisanymi w wielu językach. Uroku całości dodają piękne rzeźby między innymi inspirowane Romeo i Julią oraz Małym Księciem.

Całe wybrzeże
Kolejka Wąskotorowa

Kolejka wąskotorowa to jedyna w swoim rodzaju atrakcja tego typu w Polsce. To połączenie edukacji oraz  kultury z jedną z podstawowych potrzeb ludzi na wakacjach czyli transportem pomiędzy najważniejszymi atrakcjami w okolicy. Zobacz stare lokomotywy, parowozy i wagony.

Luksusowe wakacje w Rewalu

Atrakcje Rresort

Rresort zapewniamy naszym gościom wakacje, które wykraczają poza luksusowe zakwaterowanie. Nasz ośrodek został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu niezapomnianych wakacji, oferując szereg ekscytujących atrakcji, które zaspokoją potrzeby każdego. Od krytego basenu z podgrzewaną wodą i barem , aż po plac zabaw dla dzieci - mamy coś dla każdego członka Twojej rodziny. W tym artykule bliżej przyjrzymy się, jakie atrakcje czekają na gości w Rresort, aby zapewnić im niezapomniane wakacje w Rewalu.
Wykonanie:
NFHotel